O Realitní kanceláři CALLIDE

Realitni kancelář Callide, je součástí Investiční a realitní skupiny CALLIDE. Aktuální dynamika a růst společnosti je základním kamenem pro upevňování své pozice na realitním trhu.

Každá pobočka společnosti poskytuje komplexní realitní servis s individuálním přístupem ke klientům. Všechny pobočky společnosti se zabývají zprostředkováním prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí včetně developerských projektů. Každý klient společnosti Realitní kanceláře CALLIDE má k dispozici kompletní realitní servis ať už v otázkách práva, daní či financování nebo pojištění.

Úspěchy, kterých jsme již dosáhli, jsou budovány na základě  cílevědomé a tvrdé prace. Firemní kultura, kterou stavíme na budování pevného a dluhodobého partnerství, respektování zákazníka a jeho potřeb a požadavků, činí z Realitní kanceláře CALLIDE osvědčeného partnera ve světě realit.

Spojením zkušeností a přehledem v oblasti realitního trhu s profesionálním personálním obsazením je Realitní kancelář CALLIDE kvalitním a důvěryhodným partnerem.

Pro zájemce o nákup nemovitosti a její financování je k dispozici výhradní zprostředkovatel hypoték CALLIDE finance. Ta pro své klienty obstarává též odhad nemovitosti a další potřebné služby a dokumenty.