Výkupy nemovitostí za hotové

Spěcháte z jakéhokoliv důvodu na prodej Vaší nemovitosti? Potřebujete rychle peníze na úhradu jiné Vámi vyhlédnuté nemovitosti? Hrozí Vám exekuce? Potřebujete splatit dluhy?

Potřebujete se rychle zbavit exekuce nebo nepříjemných dluhů, a tak prodáváte svou nemovitost? Koupíme ji od vás. Nabízíme svým klientům přímý výkup nemovitostí za hotové, kdy určujícím kritériem pro stanovení kupní ceny nemovitostí je odhad její tržní hodnoty naším makléřem.

Vykupujeme byty, domy, pozemky, chaty a chalupy za tržní ceny. Během několika málo dní zrealizujeme kompletní prodej včetně přednostního převodu peněz na váš účet.

 Jak výkup nemovitostí probíhá?

 • Po vyplnění formuláře vás nejpozději do 48 hodin kontaktuje náš specialista na výkup nemovitostí.
 • Společně vyberete první možný termín prohlídky.
 • Druhý den po prohlídce vám uděláme cenovou nabídku.
 • Připravíme kupní smlouvu a  návrh na vklad do katastru nemovitostí.
 • Zajistíme vypracování znaleckého posudku a vyplníme za vás daňové přiznání.

 Jaká bude cena výkupu?

Obvykle se výkupní cena pohybuje okolo 50-100 % tržní hodnoty nemovitostí. Přesnou cenu vám sdělí náš specialista, jakmile si nemovitost osobně prohlédne.

1. PRO KOHO JE URČEN?

Pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají čas zprostředkovaně nemovitost prodávat. Jedním z mnoha častých důvodů je exekuční řízení, výhodná koupě jiné nemovitosti apod.

 2. JE VÝKUP VÝHODNÝ?

Z výše uvedených důvodů, ale i z mnoha dalších, může být výkup za hotové pro majitele výhodný. Naše realitní kancelář nejenom že uhradí dohodnutou částku rychle a operativně, ale také zařídí veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti a uhrazením případných dluhů. Je finančně rozumnější nemovitost nebo byt prodat sice s výraznou ztrátou oproti tržní hodnotě, avšak nepřijít tím o svůj nemovitý majetek kvůli nepoměrně menšímu dluhu než tržní hodnota majetku. Na takové konkrétní případy narazíte při různých dražbách opravdu často.

 3. JAK SE URČUJE VÝKUPNÍ HODNOTA?

Vychází se z tržní hodnoty. Z této tržní hodnoty se vyplácí od 50% do 100% tržní ceny. Pokud se jedná o vzdálenější lokalitu, horší stav nebo nemovitost v rekonstrukci, jsou procenta nižší. Pokud se ovšem jedná o průměrný byt, tak běžných 95%. Přesná suma je určena až po fyzické prohlídce pracovníkem a zjištění právních závad. Naše kancelář ve spolupráci s právníkem je schopna většinu právních vad vyřešit.

 4. PŘI JAKÝCH PŘÍPADECH A JAKÉ NEMOVITOSTI MŮŽEME VYKOUPIT?

Vykupované nemovitosti mohou být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví tak u bytů družstevních.

 Výkup nemovitostí za hotové

Tuto službu nabízíme všem, kteří se ocitli v nelehké životní situaci a potřebují finanční prostředky z prodeje nemovitosti v krátkém časové období.

Doporučíme Vám specialistu, který navštíví Vaší nemovitost, posoudí a vyhodnotí problematiku prodeje na základě dostupných právních dokumentů a relevantních informací pro stanovení nabídky na možný výkup za hotové peníze.

V případě dohody Vám zajistíme veškerý právní servis, kterým ošetříme nabytí vlastnického práva, výplatu finančních prostředků a následně vypracování znaleckého posudku a daňového přiznání.

Vykupujeme i nemovitosti zatížené exekucemi a zástavním právem.

 Výkup nemovitostí, bytů, domů, pozemků, chat a chalup s profesionálním a seriózním jednáním. V případě zájmu Vám zajistíme výkup nemovitostí za hotové. Výkup nemovitostí za hotové a exekuce nemovitosti. Nevadí nám vyplácení dluhů a oddlužování nemovitostí.

 Potřebujete peníze ihned? Nabízíme výkup nemovitosti za hotové.

Vyplňte formulář

Disponujeme dostatečným českým kapitálem určeným k investicím do nemovitostí na území České republiky.

Působíme v celé České republice. Máme zájem o přímý výkup všech druhů nemovitostí, vyřešíme za Vás problémy s exekucí, dražbou, dluhy nebo zástavou.

Mezi hlavní přednosti spolupráce s námi patří rychlost, spolehlivost a bezpečnost.

Abychom Vám mohli nabídnout komplexní řešení, i těch nejsložitějších právních a finančních problémů, tak při realizaci obchodních případů spolupracujeme:

 • s bankami
 • s notáři
 • se soudními znalci – oceňování nemovitostí
 • s exekutory – snažíme se za Vás najít řešení
 • s advokátní kanceláří – konzultace, vypracování smluv
 • s daňovými poradci
 • s realitními kancelářemi